-
DESATERO
-

1/ Nespojujte si nás s realitní kanceláří i když provádíme realitní činnost, tak na odlišném vztahu ke klientovi a zcela jinak.

2/ Nevyhledáváme nemovitosti ani zájemce o prodej nebo koupi na základě nabídky a poptávky, ale provádíme konzultační, administrativní a zprostředkovatelskou činnost.

3/ Vycházíme z toho, že již vlastníte nebo chcete vlastnit Vámi vybranou nemovitost s kterou chcete nebo budete chtít nějakým způsobem naložit - máte zájemce o koupi či prodej.

4/ Poradíme Vám, jak otázky týkající se nemovitostí řešit, vyhotovíme Vám potřebné návrhy smluv a zprostředkujeme Vám požadovanou službu.

5/ Veškerý kontakt s klientem probíhá převážně elektronicky až na zprostředkovatelskou činnost, kde je nutné osobní jednání.

6/ Seznamte se s nabídkou našich služeb, vyplňte dotazník a učiňte konkrétní dotaz v kterém popište Vaši situaci a to, co byste chtěli (nic nehradíte, až po případném objednání služby).

7/ Obdržíte odpověď, jak správně postupovat, jaké kroky a v jakém pořadí je třeba učinit a které údaje a doklady musíte doložit (zaslaný dotaz je s Vámi řešen elektronickou poštou).

8/ Po předchozí konzultaci k učiněnému dotazu si vyberete z naší nabídky služeb a zašleme Vám objednávku (na nákladech za služby se můžete spolupodílet se smluvní stranou).

9/ Po úhradě zálohy obdržíte náhled smluv, podle kterého bude vyhotoven návrh smluv (obdržíte informaci o výsledku jednání, podle které bude pokračováno v jednání).

10/ Po úhradě doplatku ceny obdržíte vyhotovený návrh smluv včetně vyúčtování Vámi objednaných služeb (uzavřete kupní smlouvu, podle které obdržíte či uhradíte kupní cenu).